...Бо се ж ми походимо вiд Дажбога...

РУНВіра

А чули, що...

Число 20
Січень 11003 р. Д.

Напишіть нам

Незалежне Iнтернет-видання. Київ.
    Життя РУНВіри
    Документально
    Досліджуємо МАГА ВІРУ
    Вчення РУНВіри
    Проповідь
    Згадаймо
    Знай наших!
    Поезія
    Мудрість
    Радимо задуматись
    Так має бути
    Про наболіле
    Нагально
    Події
    Cправи косацькі
  А насправді було так
    Між іншим
    Без коментарів
    Варто знати
    Обережно, отрута!
    Нам пишуть
    Народ сміється
    Головна сторінка


...в Україні запустили в обіг нову (вже третю!) 20-гривневу купюру? Вона тепер і кольором, і дизайном, і розмірами дуже нагадує євро. Як прокоментував голова Нацбанку Тигіпко: «Я дуже б хотів, щоби ми орієнтувались на євроінтеграцію». Орієнтуємося тепер аж до самозречення.

...старий тямущий кагебіст Путін зрозумів, що або він буде правити Московією, або єговообрані? Після Березовського і Гусинського підійшла черга Ходорковського, якого жидівська преса тут же зробила «політв’язнем». «Тенденція, одначе», – втямив собі Абрамович і почав в темпі переганяти свої капітали в Англію.

...аби українцю отримати польську візу, треба в черзі перед консульством щодня відмічатися цілий місяць? І заздрісно спостерігати, як поляки перетинають наш кордон майже без затримки і тоді, коли їм це заманеться.

...Україна 17 листопада відмітила міжнародний день студента? Чому ж він приурочений? Виявляється, в цей день у 1939 році відбулися антифашистські виступи студентів у Чехії. А ми так і здогадувалися: все «міжнародне» має сталий жидівський душок…

...і на президентських, і на парламентських виборах в Сербії переважна більшість проголосувала за Сербську радикальну партію і її представника Томіслава Ніколича? Бо лідер партії Воїслав Шешель зараз знаходиться під Гаазьким трибуналом разом з Мілошевичем. Серби зрозуміли нарешті, кому вигідна насаджена американцями демократія.

...Україна в черговий раз пролетіла мимо футбольного Чемпіонату Європи? Зате туди поїхала якась збірна Латвії, де нема розкішних футбольних баз, де не проводять в школах уроки футболу і де чемпіонат країни на рівні нашої другої ліги. Просто Латвія – це НАЦІЯ і в збірній там панує НАЦІОНАЛЬНИЙ ДУХ, а цього, як виявилося, достатньо для футбольних перемог.

...жиди вкупі з московитами за збитий над Чорним морем літак здерли з України по $200 000 компенсацій на одного загиблого? А ось за потруєних на Дубровці українських громадян наш уряд з московського подібні кошти знімати явно соромиться.

...на всих в'їздах до Тернополя поставили хрести – «від зла і нечисті»? Тепер обласний центр нагадує цвинтар. А «зло і нечисть» відтепер, доїхавши до хреста, тихо розвертається і їде в інший український город, де до такого «геніального» вирішення всіх питань ще не додумалися.

...в Іраку загинув військовий перекладач Олексій Бондаренко? З типово армійською рішучістю списали все на самогубство, хоча на це немає жодних натяків. Це дуже зручно, оскільки не треба буде платити сім’ї загиблого величезну компенсацію, обумовлену в контракті.

...у Києві на Клові збудують меморіал жертвам 11 вересня в США? Невідомо, яке ця подія мала відношення до Києва, але меморіалу в десятки разів більшим жертвам останнього землетрусу в Ірані, в Києві точно не дочекаємося.

...на каналі СТБ крутять безглуздо-безкінечне московське шоу «Голод»? Чи не приурочене це блюзнірство до 70-річчя Голодомору в Україні?


...«головний редакційний радник» – так буде офіційно називатися нещодавно введена посада цензора у Близькосхідному бюро «Бі-Бі-Сі»?
Це сталося після того, як ця компанія дозволила собі показати фільм про ядерну політику Ізраїлю, не порадившись з останнім.

...українці обігнали московитів і ніяк не натішаться з цього? Бо 5-ту книгу про Гарі Поттера видано в Україні раніше, аніж в Москві. Чим ви хизуєтеся? Поки ви перекладаєте англомовну маячню, московити видають СВОЇХ письменників, розвиваючи ВЛАСНУ культуру!

...відомий «благодійник» Джордж Сорос вже виділив різноманітним демократичним інститутам (в т. ч. і Демпартії) США $15 млн. і обіцяє довести вливання до $75 млн.? Це все призначено для зміщення на наступних виборах команди Буша, котра «зневажає демократичні цінності». Це тому, що відверто загарбницька політика нинішньої адміністрації зовсім не сприяє формуванню у світі іміджу Штатів, як світового лагідного і безкорисного благодійника, а показує справжню суть цього жадібного світового жандарма. Як виявилось, для єговообраних подібна політика Буша неприйнятна.

...молдовани захопили 3 га української землі в Чернівецькій області і дорогу, котра з’єднує наше село з райцентром? Перед цим відібрали пів-греблі ГЕС на Дністрі. Українська ж влада й досі робить вигляд, що не чує численні звернення Придністров’я про приєднання його до України.

...американці вирішили припинити мовлення на сім країн Східної Європи (в т. ч. на країни Балтії) їхніми мовами? Очевидно, переконалися – ці держави впевнено рухаються у фарватері політики США і гроші на них витрачати вже не варто.

...вбито одного з найбільших кримінальних авторитетів Києва на прізвисько «Прищ»? Виявляється, іншими методами знайти на них управу в нашому тепер уже демократичному суспільстві неможливо.

...у 2002 році від алкогольних отруєнь паленою горілкою загинуло 10,3 тис. чоловік? Десь стільки ж загинуло і в 2003 році. Скільки ж покарано за це виробників «зеленого змія» і чи покарано взагалі, статистика не повідомляє.

...кримські татари безпардонно захоплюють землі на Південному березі Криму, як це сталося нещодавно в селищі Партеніт під Алуштою? А коли їм пробують завадити це робити, то вони перекривають автодорогу і таки свого добиваються. Бо татарам в Україні можна багато з того, що українцям заборонено.

...у Славуті на Хмельниччині хтось спорудив пам'ятника лисому «вождю світового пролетаріату»? Весь город знає, що це зробила місцева організація КПУ, але тільки влада не «в курсі». В райдержадміністрації і в міськвиконкомі на запитання журналістів лише плечима знизують…

...у Парижі на цвинтарі Монпарнас на надгробній плиті Симона Петлюри вирізали свастику? По почерку зрозуміло, що це робота якогось несамовитого з єговообраних. Не зрозуміло лише, за що така дяка Петлюрі, котрого за захист жидів від погромів називали «жидівським батьком»?


...цілий полк американських головорізів витягнув з-під землі нещасного напівживого-напівбожевільного Саддама Гусейна?
Кучма не втримався, щоб зайвий раз не прогнутися і не привітати свого заокеанського колегу з цим «тріумфом». Буш помітив реверанс і відправив у відповідь «теплого листа», де підтвердив, що «це стало перемогою для свободолюбивих людей в усьому світі і особливо для народу Іраку, який…» і так далі в тому ж стилі. Однак, незважаючи на чергову «перемогу», війна з окупантом все ж потихеньку розгоряється…

...Сергія Бубку визнано «почесним громадянином Донецької області»? Після Кучми і Януковича, звісно. Не зрозуміло, правда, Донецька область що, вже окрема держава, коли вводиться її громадянство?

...американці відремонтували нам універмаг «Україна»? Ремонт держави з аналогічною назвою продовжується. Переважно ними ж.

...відомий «благодійник» Вадим Рабінович купив більшу половину акцій нью-йркської газети «Новоє русскоє слово»? Після цього довелося керівні функції газети переміщувати ближче до себе, оскільки в Штати Рабінович невиїзний. Тепер Київ стане центром розповсюдження «гускаво слова». З чим киян і вітаємо.

...кожен американець (від немовляти до маразматика) на Різдво Христоса в середньому витрачає по $670 на різдвяні подарунки? Причому 30% цих подарунків попадають на смітник або, в кращому випадку, на горище нерозпакованими.

...такий собі Олександр Найман, голова т. зв. Антидифамаційної ліги (АДЛ) і, одночасно, секретар філії сіоністської організації «Бней Брит» в Україні, на всіх перехрестях виступає проти відкриття пам'ятника князю Святославу? Бо князь, виявляється, знищивши Хазарію, «зробив шкоду Руси». Очевидно, на думку Наймана, знищення самої Руси було б меншою «шкодою».

...в Донецьку область везуть …коксівне вугілля? І звідки б ви подумали – аж із-за океану, із самих США. Мабуть, так дешевше…

...наша доблесна СБУ вирішила взяти під контроль український інтернетівський сектор? При розміщенні сайтів на українських серверах з доменом «ua» примушують підписувати цидулку про те, що на сайті не буде антиукраїнських (антикучмівських, треба розуміти) і антисемітських (антисіоністських, треба розуміти) висловлювань. Антимолдавські і антибурятські висловлювання поки що дозволяються.

...у виправно-трудовій колонії Селідового (Донецька обл.) збудували християнський храм? І назвали його – тримайтеся за газету – церква Благорозумного Розбійника. Тепер зеки з побожним виглядом ходять до церкви і ставлять свічки своєму професійному «святому» в надії, що «гражданін начальник» таки помітить і «до срока на гражданку» відпустить.

...по Києву на парканах і стінах вибито під трафарет графіті з написом «Ісус за конституційну реформу»? Очевидно на Банковій, 9 з’явилася ще одна християнська секта, пробачте, церква. Воно то зрозуміло – свобода совісті, – але шкода все ж бідного Ісуса: що про нього тільки не понаписували, куди його тільки не впрягали, під що його тільки не підписували...