Язичництво

Молитва

Дажбоже мій,
я є, бо Ти є
і був я тоді, як родився Дніпро,
і був я тоді, як родилися степи,
і був я тоді, як жили Мати Лель і тато Орь,
бо минуле живе сьогодні,
бо несвідоме стає свідомим,
бо потомки мої,
які житимуть тисячі літ від дня народження мого,
втілять в собі образ мій,

Дажбоже мій!

 

Законами Природи утверджено, щоб із зерна дуба ріс дуб, щоб із зерна пшениці росла пшениця, щоб вівця родила ягня, щоб в орлиному гнізді родилися орли, щоб із духовного зерна людини Української родилася всесвітньо велична Українська Духовність, ім’я якій – РУНВіра.

Лев Силенко, «Мага Віра»

РУНВIРА

(Рiдна Українська Нацiональна Вiра)
це:

Український Шлях Життя

Вдячно осмислений на сучасному рiвнi Свiтогляд Предкiв

Вiра Орiїв /Арiїв/, Скитiв, Антiв, Русичiв, Українцiв

Свiжий погляд на мiсце України /Русi/ в iсторiї Людства

Розум, що пiзнає, а не уявляє Бога

Повний монотеїзм. Вiра в Єдиного i Всюдисущого Бога на ймення Дажбог

Повний вiдхiд вiд бiблiйних казок i чужого нам Юдейо-християнiзму

Заперечення iдолопоклонства i будь-яких зображень Дажбога

Вiра, яка звеличує природнiй Шлях Життя i обожнює рiдну природу

Вiдродження древнього цiлительства, звичаєвих мистецтв, єдиноборств і багато іншого

 

Заповіді РУНВIРИ

1. Розумiй i люби Бога по-рiдному.
2. Не поклоняйся чужоземним поняттям Бога.
3. Самовдосконалюй розум, душу i тiло.
4. Вiр у себе.
5. Люби родичiв своїх.
6. Виховуй дiтей своїх у дусi Рiдної Вiри.
7. Шануй духовнiсть Предкiв своїх.
8. Шануй свята Рiдної Вiри.
9. Не самозабувайся на чужинi.
10. Не обмовляй.
11. Живи для добра Вiтчизни.
12. Будь правдивим свiдком.
13. Обороняй свої скарби i не привласнюй чужi.
14. Не люби ворогiв народу твого. Не будь рабом.
15. Не лишай у бiдi приятеля твого.
16. Не зневiрюйся.
17. Люби дiтей свого i чужого народу.

РУНВіра — це шлях виходу з Дому Неволі, шлях подолання в собі рабських звичок, шлях самовдосконалення і жертовности ради інтересів Батьківщини і рідного Народу.

 

Вислів випуску

Християнізм жидам найкорисніший тому, що він їхню національну релігію (юдаїзм) звеличив, зпопуляризував між народами білої раси і поставив жидів у становище "богом вибраного народу" і всіх християн підпорядкував духові жидівської ментальности. Християнізм витворив у жидів почуття вищости.

«Мага Віра»

 

 

Наші славні предки Українці-Русичі колись мали рідне богорозуміння (так звану язичницьку віру) і Русь була непереможною. Її князі прибивали щити на воротах Візантійських. Першою прийшла без меча в Константинополь Ольга, вона поклонилася чужим святощам, зневаживши свої. З тих пір Константинополь, а не Київ став Царгородом. Дещо виправив помилки матері князь Святослав Хоробрий. Він говорив: "З мене воїни будуть сміятися, коли я поклонюсь ромейським попам!" І Святославу корився світ.

Потім прийшов Володимир… Проявивши свою звитягу під час насильного хрещення Киян, він за словами історика "…вже не ходив в далекі походи, а жив у злагоді з царями Візантійськими". Символічним результатом цього став 1240 рік, коли Кияни, замість оголити мечі на Монголів, "спасались" на хорах Десятинної церкви. Церква впала, ставши для них братською могилою…

На початку 30-х років нинішнього століття в с. Богоявленське біля Олександрії в родині Оріян (хліборобів) народився потомок Скитів, засновник нової релігії Лев Силенко. Осіянний Святим Духом, він почув голос Предків рідних. Предки в ім"я спасіння нащадків покликали його звістити РУНВіру в єдиного Господа з ім'ям Дажбог. Стараннями Учителя і його сподвижників у 1966р. в діаспорі була зареєстрована перша громада вірних РУНВіри. Потім були створені громади в Америці, Европі, Австралії і нарешті на початку 90-х років зареєстровані перші громади і в Україні. Зараз в Україні існує до 40 громад РУНВіри.

В 1979р. побачив світ величний твір Учителя "МАГА ВІРА".

Силенко

У Святині Матері України, Яка є Українською Національною Церквою, Ми вірні РУНВіри славимо Всюдисущого і Всеправедного Господа Дажбога. (Українців тепер ніхто не примушує називати Господа по-Жидівському Саваот чи по-Арабському – Аллах).

РУНВіра – Рідна Українська Національна Віра. Ми віруємо в Господа, Який своєю Милосердністю зглянувся над долею многостраждальнмх дітей України - Руси, і послав їм рідного Пророка і Він (Учитель Лев Силенко) з Божого веління реформував Предківську Віру – скасував многобожжя і звістив Віру в Єдиносущого Господа Дажбога.

Ми правдивовіруючі Українці. У нас є рідні Заповіді Божі, є Закони Правильного Життя, є святі Молитви, є родинні Правила, є Обряди вінчання, Освячення дитини, Поховання. Є Обряди Свят. У нас є рідне святе письмо "Мага Віра" і є катехизис РУНВіри "Навчання. Пісня. Молитви".

Ми організовані в релігійні Громади (Станиці) в Австралії, Канаді, Америці, Англії та інших країнах. У державах, в яких живемо, ми користуємося тими привілеями і законами, що й протестанти, католики, Жиди, мусульмани, Індуси, буддисти. Ми, вірні РУНВіри, є Українцями по Вірі.

(Вірні РУНВіри (Лемки, Галичани, Волиняки, Бойки, Гуцули, Закарпатці, Полтавці, Кияни, Одесити, Кубанці та інші брати по крові) об'єднані Рідною Духовністю - їх зріднює Рідне).

"Самобутня Україна"